Rozlosování šanovské odborářské kuželkářské soutěže - podzimní část sezóny 2017/2018

1.kolo volno:        Olymp
11.9. PO 19:00 SNOP V.I.P
12.9. ÚT 18:00 Cukrovar  Killers
19:00 Elán Myšáci
13.9. ST 18:00 Korunní cukr Krokodýl tým
19:00 Draci Chlapi sobě
14.9. ČT 18:00 Fiftým  Buchaři 
19:00 obec Hevlín  J+M 
         
2.kolo volno:        Cukrovar
18.9. PO 19:00 Buchaři obec Hevlín
19.9. ÚT 18:00 Krokodýl tým  Elán
19:00 Myšáci Fiftým
20.9. ST 18:00 Killers Korunní cukr
19:00 Chlapi sobě Olymp
21.9. ČT 18:00 J+M SNOP
19:00 V.I.P Draci
         
3.kolo    volno:         Chlapi sobě
25.9. PO 19:00 Korunní cukr Cukrovar
26.9. ÚT 18:00 Elán Killers
19:00 Olymp V.I.P
27.9. ST 18:00 Draci J+M
19:00 Fiftým Krokodýl tým
28.9. ČT 18:00 SNOP Buchaři
19:00 obec Hevlín Myšáci
         
4.kolo volno:        Korunní cukr
2.10. PO 19:00 Krokodýl tým obec Hevlín
3.10. ÚT 18:00 Killers Fiftým
19:00 Cukrovar Elán
4.10. ST 18:00 Buchaři Draci
19:00 V.I.P Chlapi sobě
5.10. ČT 18:00 Myšáci SNOP
19:00 J+M Olymp
         
5.kolo volno:        V.I.P
9.10. PO 19:00 Chlapi sobě J+M
10.10. ÚT 18:00 Elán Korunní cukr
19:00 Draci Myšáci
11.10. ST 18:00 Snop Krokodýl tým
19:00 Fiftým Cukrovar
12.10. ČT 18:00 Olymp Buchaři
19:00 obec Hevlín Killers
6.kolo volno:        Elán
16.10. PO 19:00 J+M V.I.P
17.10. ÚT 18:00 Killers SNOP
19:00 Buchaři Chlapi sobě
18.10. ST 18:00 Krokodýl tým Draci
19:00 Myšáci Olymp
19.10. ČT 18:00 Korunní cukr Fiftým
19:00 Cukrovar obec Hevlín
         
7.kolo volno:        J+M
23.10. PO 19:00 SNOP Cukrovar
24.10. ÚT 18:00 Fiftým Elán
19:00 obec Hevlín Korunní cukr
25.10. ST 18:00 Draci Killers
19:00 Chlapi sobě Myšáci
26.10. ČT 18:00 V.I.P. Buchaři
19:00 Olymp Krokodýl tým
         
8.kolo volno:        Fiftým
30.10. PO 19:00 Cukrovar Draci
31.10. ÚT 18:00 Korunní cukr SNOP
19:00 Elán obec Hevlín
1.11. ST 18:00 Killers Olymp
19:00 Krokodýl tým Chlapi sobě
2.11. ČT 18:00 Buchaři J+M
19:00 Myšáci V.I.P
         
9.kolo volno:        Buchaři
6.11. PO 19:00 V.I.P Krokodýl tým
7.11. ÚT 18:00 SNOP Elán
19:00 obec Hevlín Fiftým
8.11. ST 18:00 J+M Myšáci
19:00 Olymp Cukrovar
9.11. ČT 18:00 Chlapi sobě Killers
19:00 Draci Korunní ckr
         
10.kolo volno:        obec Hevlín
13.11. PO 19:00 Myšáci Buchaři
14.11. ÚT 18:00 Fiftým SNOP
19:00 Elán Draci
15.11. ST 18:00 Krokodýl tým J+M
19:00 Cukrovar Chlapi sobě
16.11. ČT 18:00 Killers V.I.P.
19:00 Korunní cukr Olymp
11.kolo volno:        Myšáci
20.11. PO 19:00 Draci Fiftým
21.11. ÚT 18:00 Olymp Elán
19:00 Chlapi sobě Korunní cukr
22.11. ST 18:00 Buchaři Krokodýl tým
19:00 J+M Killers
23.11. ČT 18:00 V.I.P. Cukrovar
19:00 SNOP obec Hevlín
         
12.kolo volno:        SNOP
27.11. PO 19:00 Cukrovar J+M
28.11. ÚT 18:00 Korunní cukr V.I.P.
19:00 Elán Chlapi sobě
29.11. ST 18:00 Killers Buchaři
19:00 obec Hevlín Draci
30.11. ČT 18:00 Krokodýl tým Myšáci
19:00 Fiftým  Olymp
         
13.kolo volno:        Krokodýl tým
4.12. PO 19:00 Buchaři Cukrovar
5.12. ÚT 18:00 Draci SNOP
19:00 V.I.P Elán
6.12. ST 18:00 J+M Korunní cukr
19:00 Myšáci Killers
7.12. ČT 18:00 Chlapi sobě Fiftým
19:00 Olymp obec Hevlín
         
14.kolo volno:        Draci
11.12. PO 19:00 Korunní cukr Buchaři
12.12. ÚT 18:00 Elán J+M
19:00 obec Hevlín Chlapi sobě
13.12. ST 18:00 Killers Krokodýl tým
19:00 Cukrovar Myšáci
14.12. ČT 18:00 Fiftým V.I.P
19:00 SNOP Olymp
         
15.kolo volno:        Killers
18.12. PO 19:00 Myšáci Korunní cukr
19.12. ÚT 18:00 Buchaři Elán
19:00 Chlapi sobě SNOP
20.12. ST 18:00 J+M Fiftým
19:00 Olymp Draci
21.12. ČT 18:00 Krokodýl tým Cukrovar
19:00 V.I.P obec Hevlín

 

V neděli 7.5.2017 proběhlo vyhodnocení místní kuželkářské ligy ročníku 2016/2017

Tohoto ročníku se zúčastnilo 15 družstev s 95 hráči.

Po strhujícím závěru soutěže, kdy o pořadí družstev na prvních dvou místech s celkovým počtem dosažených bodů 54, rozhodl pouze 7 bodový rozdíl v průměru shozených kuželek na zápas, mezi družstvy K-S-Č-M-M a MYŠÁCI, je pořadí na prvních 3 místech následující.

Pořadí prvních 3 družstev:

1. K-S-Č-M-M 54b. Ø 1.079,07 nejlepší výkon 1.127 kolků

2. MYŠÁCI 54b. Ø 1.072,29 nejlepší výkon 1.171 kolků

3. FIFTÝN 45b. Ø 1.011,36 nejlepší výkon 1.072 kolků

Rekord kuželny na 4x60HS drží družstvo MYŠÁCI výkonem 1.171 kolků

Vítězové soutěže jednotlivců:

Muží – registrovaný

MIKA PETR K-S-Č-M-M Ø 289,62

Muží – neregistrovaný

KONVALINKA JIŘÍ K-S-Č-M-M Ø 282,70

Ženy – registrovaný

VARMUŽOVÁ OLDŘIŠKA DRACI Ø 251,30

Ženy – neregistrovaný

ŠINDELÁŘOVÁ LENKA CUKROVAR Ø 248,68

Kompletní výsledky naleznete na:

http://www.sportcentrumsanov.cz/kuzelky

 

    Pořadí družstev po 30. kole    
               
Celkem
Družstvo Zápasy Rekord Kolky Průměr Body Pořadí
K-S-Č-M-M 28 1127 30214 1079,07 54 1
Myšáci   28 1171 30024 1072,29 54 2
Fiftým   28 1072 28318 1011,36 45 3
J+M   28 1114 29120 1040,00 42 4
SNOP   28 1030 27338 976,36 32 5
Korunní cukr 28 1058 26546 948,07 26 6
Killers   28 1030 27738 990,64 25 7
Krokodýl tým 28 1057 26853 959,04 22 8
Elán   28 1024 27033 965,46 21 9
Draci   28 982 27070 966,79 20 10
Buchaři   28 998 26894 960,50 19 11
Cukrovar   28 1005 27043 965,82 16 12
obec Hevlín 28 1020 22435 801,25 14 13
Rebelové   28 963 25439 908,54 12 14
V.I.P.   28 1012 25544 912,29 6 15

 

  VÝSLEDKY - JEDNOTLIVCI PO KOLECH    
           
  Jméno Družstvo Součet Zápasy Průměr
1 MIKA Petr K-S-Č-M-M 7530 26 289,62
2 KONVALINKA Jiří K-S-Č-M-M 6502 23 282,70
3 VOLF Milan Myšáci 7671 28 273,96
4 BAKAJ Petr Myšáci 7666 28 273,79
5 KESJAR Petr Myšáci 7102 26 273,15
6 STIERANKA Michal Fiftým 4333 16 270,81
7 ĆERVENKA Tomaš K-S-Č-M-M 5124 19 269,68
8 PROCHÁZKA Aleš J+M 5662 21 269,62
9 KACETL Ladislav J+M 6733 25 269,32
10 TORONY Ivan SNOP 7394 28 264,07
11 ELIAS Alois ml. Buchaři 5543 21 263,95
12 ZiFČÁK Jan mladší Elan 1832 7 261,71
13 STANÍK Jiří K-S-Č-M-M 5472 21 260,57
14 JUHAŇÁK Tomáš Krokodýl tým  4420 17 260,00
15 KLIMENTÍK Jan Buchaři 5700 22 259,09
16 KELEŠ Michal Fiftým 5432 21 258,67
17 VRŠKA Radek Rebelové 5678 22 258,09
18 ŠKAREK Petr Killers 6958 27 257,70
19 SAIDL Karel J+M 5924 23 257,57
20 ZOUBEK Leoš Krokodýl tým  1282 5 256,40
21 ČERVENKA Stanislav Myšáci 6391 25 255,64
22 JANIK Jaroslav J+M 4595 18 255,28
23 Vida Štefan Hevlín 4946 26 254,11
24 STEJSKAL Radek Krokodýl tým  3807 15 253,80
25 ŠINDELÁŘ Jaroslav Killers 6597 26 253,73
26 ELIÁŠ Miroslav Korunní Cukr 6581 26 253,12
27 RYBENSKÝ Miroslav Korunní Cukr 7070 28 252,50
28 LEŽÁK Pavel Elán 4538 18 252,11
29 DOHNAL Miroslav Korunní Cukr 5030 20 251,50
30 VARMUŽOVÁ Oldřiška Draci 6785 27 251,30
31 JAROŠ Ladislav Fiftým 3639 14,5 250,97
32 ĎURKO Martin SNOP 5267 21 250,81
33 MIKA Jiří J+M 5755 23 250,22
34 LANŠPERSKÝ Jan Fiftým 3502 14 250,14
35 KLIMENTIK Jar. Fiftým 4611 18,5 249,24
36 JANÍK Josef Cukrovar 6972 28 249,00
37 ŠINDELÁŘOVÁ Lenka Cukrovar 6217 25 248,68
38 JAROŠ Vladimir Hevlín 6950 28 248,21
39 GUBÍK Mirek Cukrovar 6676 27 247,26
40 BLECHA Petr Killers 5309 21,5 246,93
41 BROŽ Jiří Draci 4181 17 245,94
42 VOLFOVÁ Marta Rebelové 5901 24 245,88
43 JANUŠKA Ivan Draci 5403 22 245,59
44 HÉL František Fiftým 4788 19,5 245,54
45 ELIÁŠ Alois st. Buchaři 4419 18 245,50
46 MENŠÍK Robert Korunní Cukr 5889 24 245,38
47 SPIŠIAKOVÁ Lenka V.I.P. 6130 25 245,20
48 ČERMÁKOVÁ Silva Elán 3554 14,5 245,10
49 MIKULENKA Petr Krokodýl tým  4157 17 244,53
50 ZiFČÁK Jan  Elán 5742 23,5 244,34
51 KRIŠTOF Michal SNOP 6821 28 243,61
52 MARTÍNEK Pavel K-S-Č-M-M 5586 23 242,87
53 ŠKARKOVÁ Lenka Elán 5339 22 242,68
54 NERADA Petr Cukrovar 1450 6 241,67
55 SMETANA Bronislav Hevlín 6036 25 241,44
56 BLECHOVÁ Ivana Killers 6511 27 241,15
57 VRŠKA Radek ml. Draci 6456 27 239,11
58 PROKEŠ Zdeněk Hevlín 6453 27 239,00
59 SLADKÝ Petr Myšáci 1194 5 238,80
60 BUDIAČ Zdenek Krokodýl tým  3331 14 237,93
61 MAREČEK Petr Rebelové 2118 9 235,33
62 BLECHA Miroslav Killers 2116 9 235,11
63 JURKOVIČ Michal Krokodýl tým  3757 16 234,81
64 MIKULENKA Jakub Krokodýl tým  3038 13 233,69
65 ZIFČÁKOVÁ Iveta. Elan 3021 13 232,38
66 SLADKÁ Monika Rebelové 2556 11 232,36
67 BOBEK Zbyněk Buchaři 3019 13 232,23
68 HAVELKA Václav SNOP 4632 20 231,60
69 ŘIHOVSKÝ Ladislav Hevlín 691 3 230,33
70 BAKAJ P.ml. V.I.P. 4365 19 229,74
71 MACH Karel Krokodýl tým  1145 5 229,00
72 NEPOVÍM Michal Krokodýl tým  683 3 227,67
73 BAKAJOVÁ Mirka V.I.P. 3625 16 226,56
74 SION Martin SNOP 675 3 225,00
75 VAVŘÍK Petr Cukrovar 2017 9 224,11
76 MAISOVA Hana V.I.P. 4472 20 223,60
77 CHÝLOVÁ Vlasta Draci 4245 19 223,42
78 POMAJBIK Jar.st. Buchaři 2006 9 222,89
79 PETRŮ Vojta V.I.P. 1995 9 221,67
80 SKYBIKOVA Radka Elán 3981 18 221,17
81 TORONYOVÁ Marie SNOP 3511 16 219,44
82 MACHAČ Lukáš. Buchaři 2191 10 219,10
83 NAVRÁTIL Martin Cukrovar 3711 17 218,29
84 ZELEŇÁK Petr  SNOP 434 2 217,00
85 PAVLOVIC Josef Korunní Cukr 2591 12 215,92
86 DVOŘAK Pavel Fiftým 1727 8 215,88
87 PETRŮ Radka V.I.P. 3612 17 212,47
88 KRČIL Martin Buchaři 2760 13 212,31
89 MIKULENKA Robert Krokodýl tým  1482 7 211,71
90 TEXL Buchaři 832 4 208,00
91 KULOVÁ Jana Rebelové 4429 22 201,32
92 DAVČÍKOVÁ Iveta Rebelové 4825 24 201,04
93 GARDON starší Korunní Cukr 392 2 196,00
94 POMAJBIK Jar.ml. Buchaři 188 1 188,00
95 JANDEROVÁ Hana SNOP 168 1 168,00